Ложка и вилка

Календарь

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Сентябрь 2018
 

Заметка

Эльзас - приграничная с Германией французская провинция, известная на весь мир своими оригинальными белыми винами и такими же необычными гастрономическими изысками, родина блюд из кислой капусты. Здесь сказывается немецкое влияние. Яркий пример: шукрут - кислая капуста по-эльзасски, светлая, жирная, поданная с грудинкой, или ломтиками шпика или окорока, или сосисками. Но больших банкетах гостям в Эльзасе подают национальное блюдо - молодую куропа...

Опрос

Часто ли вы едите мясо?
Да, часто
0%
Периодически
0%
Очень редко
0%
Я - вегетарианец
0%
Всего голосов: 0

Можливо, іноді, коли ви бачите відеокамери в супермаркеті, то можете відчувати себе не приємно. Так як ви порядна людина і нічого не збираєтеся вкрасти. Але магазини, в яких є відеоспостереження набагато вигідніше для покупця, ніж ті магазини, в яких воно відсутнє. Тому що в магазинах і супермаркетах, де є відеоспостереження, набагато рідше трапляються крадіжки, ніж в тих в яких немає відеоспостереження. Так як злодій, бачачи те, що є відеоспостереження, швидше за все, передумає красти товар і піде в інше місце, де немає відеокамер.

А так як магазину не вигідно працювати собі в мінус, то зниклі гроші входять у вартість товару. І ви купуєте товар дорожче, ніж могли б. А у великих містах така сума досить велика. Тому система відеоспостереження економить ваші гроші і у вас є можливість купувати товар не за завищеною ціною. Іноді бувають спірні ситуації, коли клієнт зіпсував товар або створює конфліктну ситуацію або персонал грубо обійшовся з відвідувачем. Такі ситуації можна вирішити за допомогою відео-архіву. У таких ситуаціях система відеоспостереження дуже стане в нагоді, для того що б розрішити подібні ситуації. Ви зможете бути впевнені в своїй правоті і відстояти свою позицію якщо хтось намагається довести вам зворотне. Так само запис відеоархіву ви зможете налаштувати на певний час, якщо цілодобовий запис вам не потрібен. А якщо, наприклад, вам потрібно контролювати мережу супермаркетів і магазинів, які знаходяться в різних містах або розкидані по всьому місту, то відеоспостереження позбавить вас від необхідності постійно бути присутнім на об'єкті. І ви можете контролювати ситуацію віддалено.

В офісах відеоспостереження, може ставиться, з метою спостерігати і контролювати персонал, рівень їх виробництва, дотримання робочої дисципліни і рівень обслуговування клієнтів. А співробітники, знаючи про те, що за ними спостерігають відеокамери, будуть ставитися до своїх робочих обов'язків більш відповідально. І рівень виробництва вашої фірми може піднятися і прибуток теж.

Так само відеоспостереження в офісах ставиться з метою охорони цінного обладнання, конфіденційної інформації та документів. Деякі люди зберігають ще й гроші в офісах. Тому грабіжників нерідко цікавлять офіси. Так само дуже цінним є відео-архів, за допомогою якого з'ясовуються різні ситуації і влагоджуються конфлікти. Відеокамери стануть вам у нагоді.

Рейтинг: 
Оценок пока нет

Похожие материалы

У любой национальной кухни есть собственная "визитная карточка" - популярный символ мес...

Магия летнего стола - в легкости, свежести, богатстве возможностей для импровизации, су...

С кофе мексиканцы познакомились относительно недавно, в начале XIX века. Зато "иностран...

Зеленый чай помогает в борьбе с избыточным весом. Миллионы людей привлекает такая идея....

Если вы имеете отношение к работе в рамках офиса, то вам должна быть известна...