Ложка и вилка

Календарь

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Ноябрь 2017
 

Заметка

Одно из коронных блюд новогоднего стола - тушеный гусь. Готовится он по-разному, да и начинка тушки может быть любая: из капусты, гречневой каши, яблок. Но, прежде чем вы приступите к приготовлению гуся, его еще надо добыть. Не советуем прибегать к методу незабвенного Паниковского. И от туманного Альбиона мы находимся далековато, где уже не одно столетие существуют так называемые "гусиные клубы" (члены этих элитарных объединений копят деньги на в...

Опрос

Часто ли вы едите мясо?
Да, часто
0%
Периодически
0%
Очень редко
0%
Я - вегетарианец
0%
Всего голосов: 0

Можливо, іноді, коли ви бачите відеокамери в супермаркеті, то можете відчувати себе не приємно. Так як ви порядна людина і нічого не збираєтеся вкрасти. Але магазини, в яких є відеоспостереження набагато вигідніше для покупця, ніж ті магазини, в яких воно відсутнє. Тому що в магазинах і супермаркетах, де є відеоспостереження, набагато рідше трапляються крадіжки, ніж в тих в яких немає відеоспостереження. Так як злодій, бачачи те, що є відеоспостереження, швидше за все, передумає красти товар і піде в інше місце, де немає відеокамер.

А так як магазину не вигідно працювати собі в мінус, то зниклі гроші входять у вартість товару. І ви купуєте товар дорожче, ніж могли б. А у великих містах така сума досить велика. Тому система відеоспостереження економить ваші гроші і у вас є можливість купувати товар не за завищеною ціною. Іноді бувають спірні ситуації, коли клієнт зіпсував товар або створює конфліктну ситуацію або персонал грубо обійшовся з відвідувачем. Такі ситуації можна вирішити за допомогою відео-архіву. У таких ситуаціях система відеоспостереження дуже стане в нагоді, для того що б розрішити подібні ситуації. Ви зможете бути впевнені в своїй правоті і відстояти свою позицію якщо хтось намагається довести вам зворотне. Так само запис відеоархіву ви зможете налаштувати на певний час, якщо цілодобовий запис вам не потрібен. А якщо, наприклад, вам потрібно контролювати мережу супермаркетів і магазинів, які знаходяться в різних містах або розкидані по всьому місту, то відеоспостереження позбавить вас від необхідності постійно бути присутнім на об'єкті. І ви можете контролювати ситуацію віддалено.

В офісах відеоспостереження, може ставиться, з метою спостерігати і контролювати персонал, рівень їх виробництва, дотримання робочої дисципліни і рівень обслуговування клієнтів. А співробітники, знаючи про те, що за ними спостерігають відеокамери, будуть ставитися до своїх робочих обов'язків більш відповідально. І рівень виробництва вашої фірми може піднятися і прибуток теж.

Так само відеоспостереження в офісах ставиться з метою охорони цінного обладнання, конфіденційної інформації та документів. Деякі люди зберігають ще й гроші в офісах. Тому грабіжників нерідко цікавлять офіси. Так само дуже цінним є відео-архів, за допомогою якого з'ясовуються різні ситуації і влагоджуються конфлікти. Відеокамери стануть вам у нагоді.

Рейтинг: 
Оценок пока нет

Похожие материалы

Пельмени - визитная карточка русской, а точнее сибирской кухни. В переводе с финского я...

Ловят креветки практически везде и в огромных количествах. Среди топовых позиций сегодн...

Ныне какао пить не очень-то принято, видимо, из-за его калорийности. То, что подсознате...

"В некоем селе Ламанчском жил-был идальго, чье имущество заключалось в фамильном копье,...

Зеленый чай помогает в борьбе с избыточным весом. Миллионы людей привлекает такая идея....